Gdzie warto zamontować lustra?


Urządzając dom lub mieszkanie należy pamiętać o lustrach. Są one koniecznym elementem, który powinien znaleźć się w każdym własnym m4. Lustra pomagają nam się wyszykować do pracy, szkoły, dbać o odpowiednią higienę i wygląd. Zobacz lustra na wymiar. Nie można się bez nich obejść. Gdzie warto zamontować lustra?
Lustro na przedpokoju, w korytarzu
Po pierwsze należy zamontować lustro na przedpokoju, najlepiej w okolicy drzwi wejściowych. Każdy domownik lub gość przed wyjściem z domu może się przejrzeć w lustrze i zobaczyć czy jest odpowiednio ubrany, uczesany i przygotowany do wyjścia. Z uwagi na dużo miejsca w korytarzu warto zastanowić się nad zamontowaniem lustra na wymiar. W korytarzu zazwyczaj jest ciemno i ponuro, gdyż nie ma dostępu do światła dziennego, dlatego poza lustrem należy także zamontować odpowiednie oświetlenie.

Lustro w łazience
Kolejnym pomieszczeniem, w którym lustro jest koniecznym elementem jest łazienka. Dzięki niemu każda osoba korzystająca z prysznica czy kąpieli w wannie, może się przejrzeć i uszykować. Lustro w łazience powinno być zamontowane nad umywalką. Ułatwi to utrzymanie higieny podczas mycia twarzy czy zębów.

Lustro w sypialni
Ostatnim pomieszczeniem, w jakim warto powiesić lustro jest sypialnia. W sypialni jest dużo światła dziennego, dzięki czemu szykowanie przed lustrem w sypialni jest najbardziej pożądane, zwłaszcza z punktu widzenia robienia makijażu. Światło dzienne nie przekłamuje kolorów, dzięki czemu nasz make-up będzie idealny.

Zobacz – szkolenia BHP Poznań.